5 způsobů, jak získat co nejvíce z Online Poker strategie články

5 způsobů, jak získat co nejvíce z Online Poker strategie články

1. Uvědomte si, že tato strategie Články jsou statické

Co mám na mysli statickou, že strategie je teprve ve chvíli, aby pokryla několik scénářů a příkladů toho, co můžete narazit. Například, když si přečtete článek o tom, jak hrát short stack v turbo sit and go, to vám řeknu, co dělat s 8 big blindy se 4 hráči na levé straně. Ale co dělat s 6 big blindů, 10, nebo bez fold equity? Tento článek se nevztahuje na každou velikost zásobníku, stolní obrázek nebo historii proměnnou jeden.

Máte na to přijít.

Bod Já se snažím udělat, je, že strategie články jsou velmi 2D, velmi jednostranný. Musíte být schopni přijmout v souladu s údaji a použít ji na dynamický, neustále se měnící hru. Musíte být schopni myslet na vlastní nohy.

2. skutečný přínos je ve výkonu

Měli byste si uvědomit, že na písemné strategie je většinou teorie nebo nejlepším případě scénáře. Na konci dne je to jen slova na stránce.

Nejlepší způsob, jak maximalizovat přínos dostanete z jakéhokoli strategie článku je, aby pokyny uvedené a jít aplikovat. Jdi hrát. Například, přečtěte si náš pokerový stůl polohy článek, a pak jít hrát hru a dbát na to, kde sedíte, kdykoli budete chtít hrát ruku. Pokud budete číst článek o pokračování sázení, pak jít hrát a continuation bet. Hodně.

Pointa je, že koncepce bude snazší pochopit, pokud jim z první ruky použití. Budete rychle zjistit, co funguje a co ne, taky.

3. Myslete na sebe

Musíte si uvědomit, že strategie články jsou psány hráči. Hráči s vlastními názory, hrající styl, herní preference a tak dále. Někteří hráči jsou dobří, a jiní, no … ne tolik. Co najdete je, že ne každý kus poradenství je dobrá rada, ani se to všechno platí pro vaši situaci.

Zjistíte také, že myšlení pro sebe, můžete přijít s nápady, hraje či taktiky, které nikdo jiný používající. Dobrým příkladem je moje zkušenost sedět a odchází. Můj trenér by mě naučil strčit s 10 nebo méně velkých blindů, a on mi pomohl zjistit, co ruce strčit s. Po chvíli, když jsem začal experimentovat. Místo toho strkat na 10 big blindů, mohl bych min-raise místo. Nebo ochablé, a pak strčit na flopu. Nicméně, to nebylo dlouho předtím, než moji vrstevníci byli přichází ke mně a říká, dobře [název trenér] řekl to udělat takhle.

Moje odpověď?

Máš pravdu. Ale to neznamená, že je to správné hrát, natož jediná. To funguje pro mě.

Takže najít to, co pracuje pro vás. Myslet na sebe a zkoušet nové věci.

4. Ujistěte se, že jste napsal někdo důvěryhodný

Není spoustu říci zde.

Pokud je to možné, ujistěte se, že obsah strategie čtete je někým důvěryhodným. Co mám na mysli důvěryhodný?

Ne nutně někoho, kdo učinil miliony dolarů hraní pokeru. Ale pokud možno někoho, kdo je vítězem a má alespoň používal radu on nebo ona učí s pozitivními výsledky.

Chcete-li zkontrolovat jejich důvěryhodnost, můžete se podívat autora nahoru na jejich o stránce. Můžete také použít Sharkscope, ThePokerDB, poker Hodnocení stole nebo jakoukoli jinou službu sledování. Můžete také je vyhledat v populární fóru jako 2 + 2, PartTimePoker nebo pětek. Podívejte se, co by jste napsali, kolik vliv mají, nebo pokud je to možné, že jsou jen plný toho.

5. Ptejte

Můj poslední návrh je klást otázky. Přečtěte si články a post otázky, pokud umožňují jim, nebo se článek fórum a ptát se tam. Získat diskusi děje.

Nemusíte se ptát, zda je výrobek dobrý nebo špatný. Místo toho, zeptejte se názor každého a pak kopat odtamtud. Jedna věc, kterou se dozvíte, jak si vyzvednout strategie je, že existuje spousta názorů tam, a v případě dynamického hry jako poker, není ani tak dobrý nebo špatný, ale to, co si můžete vzít a se vztahují na vaše vlastní hře.