12-ti kroků k stát lepším hráčem online poker

12-ti kroků k stát lepším hráčem online poker

Zde jsou 12 různých kroků, které můžete podniknout, aby se stal lepším hráčem. Udělal jsem všechny z nich osobně, takže vím, že pracují. Jedním slovem radu – čím více z nich uděláte, tím lepší výsledky uvidíte. Ty jsou v žádném konkrétním pořadí.

1. Získejte kouče

Přínosem pro pronájem online poker trenéra je, že jsem už, kde jste, a oni jsou tam, kde chcete skončit. Budou vás na nejlepší cestě k úspěchu tím, že pomáhá vyhnout se běžným chybám, jako je zanedbali řízení svůj bankroll, výklopná, pohybující se až příliš brzy a dělat chyby začátečník strategie. Dobrý online poker trenér stojí za jeho váha ve zlatě. Jsou to není levná ačkoli; očekávat, že zaplatí minimálně 25 $ za hodinu, a jak hodně jak $ 500 za hodinu.

2. Post ruce k fórům

Vysílání jednotlivé ruce na fórech je skvělý způsob, jak zlepšit, protože budete získat zpětnou vazbu od všech druhů hráčů se všemi druhy souborů dovedností. To vám pomůže v mnoha způsoby. Za prvé se naučíte, jak se dívat na ruce z různých úhlů. Dozvíte se také, jak si ostatní myslí.

Mnoho hráčů se bojí psát své ruce, pravděpodobně zachovat si tvář. Nenechte se jedním z těchto hráčů a jsem si jistý, že budete zlepšovat rychle.

3. Projděte si vaše ruka historií

Vždy byste měli zkontrolovat hand historie, ale spíše na začátku. Je to mnohem důležitější na začátku, protože chcete, aby se ujistil správné strategie jsou lepení, zatímco zároveň eliminuje nákladné úniky. Trik na kontrolu své vlastní historiích zbývá nestranný. Pokud to není možné najít někoho, které můžete platit přečíst vaše ruka historie pro vás.

4. Připojte se školicích místech

Tréninkové stránky jsou dobrým způsobem, jak se učit, protože je to něco jako koučování, ale můžete přehrát spoty / video znovu a znovu. Mnoho tréninkové stránky mají celou řadu videí mezi teorií a ve hře, takže je tu něco pro každý typ studenta. Poker školení stránky jsou z hlediska nákladů efektivnější než jedno-on-one koučování taky.

5. praktické zkušenosti

Nic se nikdy trump zkušenost z první ruky. Čím více hrajete poker online, tím více situace najdete sami v tom, že je třeba zjistit. Takže i přes mé tvrzení, že budete muset zkontrolovat své ruce a trávit čas ve fórech, ujistěte se, že najít správnou rovnováhu mezi těmito zdroji a ve skutečnosti hraje, kterou se provádí každé strategie, které jste se naučili.

6. Připojit Skype Chats

Skype skupiny jsou podobné jako fór, kromě toho, že můžete mít mimo trolly a lidé se vám nelíbí. Takže jste obklopeni hráči, kteří jsou jako vy nebo lepší. Je to motivující. Můžete sdílet ruce, mluvit teorii a další. Jedna věc je mít na paměti, i když – ujistěte se, že vyhnout se Skype chatů, kde kluci vysílají bad beaty. Je to nepříjemné, na jednu věc, a to může být demoralizující dlouhodobá.

7. Čtení knih

Dalším způsobem, jak získat lepší v pokeru je číst knihy. Najdete doporučení ve foru nití, Amazon nebo dokonce místním knihkupectví. Jen ujistit, že budete držet knihy, které učí jen to, co potřebujete vědět (aby nedošlo k zahlcení informacemi), a že knihy jsou aktuální. Vy nechcete číst rady pro živé strategie turnaje z doby před 10 lety, kdy budete chtít vědět, jak hrát Deep Stack turnaje online hrát o tomto víkendu.

8. Otázka Všechny svých rukou (dobré nebo špatné)

Měli byste se ptát každé hře se. Zeptejte se sami sebe, jsem maximálně využít (nebo ztratit nejméně) s touto rukou? Co jsem mohla udělat jinak? Ptát sami sebe otázky, nutí vás, aby zvážila nové možnosti, které mohou vést k vytvoření nových strategií nebo zlepšení stávající.

9. Mají důvody pro každou Play

Před provedením hru byste se měli ptát, proč to dělám? Pokud nemůžete přijít s odpovědí byste měli přehodnotit svou hru. Spousta hráčů by měli prospěch z tohoto cvičení, pokud jde o hraní konkrétních ruce, sázení a zvyšování. Pokud nechcete sledovat základy můžete stejně tak jako sami sebe, proč mám sají v pokeru?

10. Pomocí nástroje

Ve věku technologií neexistuje žádný důvod, proč používat nástroje a zdroje k dispozici. To by mohlo znamenat, pomocí nástrojů jako je HUD (Holdem Manager nebo Poker Tracker), horké programů nebo kalkulačka vlastního kapitálu nástrojů, jako jsou SNG Wizard a PokerStove. V kombinaci s jinými návrhy, tyto nástroje mohou pomoci udělá lepšího hráče pokeru.

11. myslet mimo krabici

Jednou z klíčových věcí, které vás oddělují od konkurence je vaše schopnost myslet mimo krabici. Udělat pravý opak toho, co vaši soupeři, že budete. Zvyšovat kdy většina zavolá. Strčit kdy většina lidí se sklopí. Je to dělá takové věci, které najdete nové úhly zneužít.

12. Myslíš, že pro sebe

Jít spolu s myslet mimo krabici, měli byste také myslet na sebe. Pokud váš trenér řekne, strčit, měli byste samozřejmě naslouchat, stejně jako zjistit, proč. Ale nenechte se, že zastavit vás z dotazem, zda existuje lepší způsob. Možná, že skládání je lepší, nebo min povědomí. Vždy se ptát strategií, které používáte, naučit rozpoznat řekne a nemusí se bát zkoušet nové nápady, aby zjistili, zda můžete najít lepší způsob, jak hrát ruku, přiblížit situaci, nebo využívat soupeře.